Dr Irena Eris Hotel SPA Polanica Zdrój

Położony w pobliżu leśnych duktów i tras spacerowych nasz najnowszy, pięciogwiazdkowy hotel to miejsce stworzone dla Gości, którzy oczekują idealnych warunków do odpoczynku i odnowy biologicznej. Natura, las, kompleksowa oferta SPA oraz komfortowe wnętrza – wszystko to sprawia, że pobyt w naszym hotelu jest niezapomnianym doświadczeniem.

Źródło: www.drirenaerisspa.pl

Zobacz stronę www

Dr Irena Eris Hotel SPA Wzgórza Dylewskie

Luksusowy wypoczynek to wspaniałe wnętrza zaprojektowane z dbałością o każdy detal, ekskluzywne wyposażenie oraz najwyższej klasy serwis wraz z ofertą SPA dopasowaną do indywidualnych potrzeb Gości. Wszystko to oferuje Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój – nowy wymiar luksusu.

Źródło: www.drirenaerisspa.pl

Zobacz stronę www

Dr Irena Eris Hotel SPA Krynica-Zdrój

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój to kwintesencja luksusu i holistycznej pielęgnacji duszy oraz ciała. Wyjątkowa lokalizacja  oraz oferta SPA pozwala Gościom oderwać się od codzienności i zgiełku wielkiego miasta i zanurzyć w wyjątkowej atmosferze, prawdziwie luksusowego wypoczynku.

Źródło: www.drirenaerisspa.pl

Zobacz stronę www

Budynek Biurowy Słoneczna Office

Budynek Słoneczna Office to jeden z finalistów konkursu #zyciewarchitekturze wydawnictwa Architektura Murator w kategorii najlepsze budynki użyteczności publicznej zrealizowane w Polsce w latach 2000-2012. Budynek oddany do użytku w 2011 roku stanowi doskonałe rozwiązanie łączącym nowoczesne fasady z naturą. Mieszczący się przy ulicy Słonecznej w miejscowości Stara Iwiczna budynek posiada powierzchnię użytkową 2234 m².

Budynek użytkowy w Nowej Iwicznej

Budynek o łącznej powierzchni 750 m2 zakupiony przez Urząd Gminy Lesznowola na potrzeby szkoły w Nowej Iwicznej. Budynek wybudowany w całości wz wykorzystaniem nowoczesnej technologi.

Osiedle 4 Pory Roku - Nowa Iwiczna

Osiedle Cztery Pory Roku to zespół dziesięciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej usytuowany przy ulicy Zimowej w Nowej Iwicznej.

Doskonała lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy pomiędzy istniejącymi zespołami budynków jednorodzinnych przy jednoczesnym bardzo dobrym dojeździe do Warszawy (około 1 km od ulicy Puławskiej) sprawia, że jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących odpoczynek od zgiełku wielkiego miasta.

 

Budynki mieszkalne Osiedle Piaski - Legionowo

Osiedle mieszkalne Piaski w Legionowie zostało oddane do użytku pod koniec 2002 roku. Obejmujące łączną powierzchnię użytkową 4.886 metrów kwadratowych osiedle stanowi doskonałe miejsce do życia dzięki spokojnej okolicy oraz łatwej trasie dojazdowej. Dodatkowym atutem tej lokalizacji są komfortowe garaże podziemne oraz place zabaw dla dzieci na terenie zielonym pomiędzy budynkami.

Osiedle Parkowa - Ustanów

Atrakcyjna okolica na skraju Lasów Chojnowskich, bliskość infrastruktury miejskiej, dobry dojazd do osiedla samochodem i koleją to z pewnością atuty Osiedla Parkowa w Ustanowie.

Na osiedlu znajduje się 48 wolno stojących domów jednorodzinnych. Ostatecznie na osiedlu znajdują się domy o powierzchni 170, 189, 204 i 225 metrów kwadratowych, usytuowane na działkach o wielkości 900 metrów kwadratowych. Firma Marogobud była generalnym wykonawcą tej inwestycji.

Marogobud - najlepsze inwestycje deweloperskie!

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych.

Image

© 2022, Marogobud - zaprojektował smart-owl.pl

Marogobud Marek Ogorzałek

Adres biura:
Binczarowa 182 33-332 Florynka
NIP:
738-112-32-68
Telefon: 501 267 344, 501 367 305

sprzedaz@marogobud.pl


 

Znajdź nas na - Facebook'u