OSIEDLE ZASADOWA, Lokalizacja: Warszawa

Osiedle Zasadowa w Warszawie to dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w prawobrzeżnej części miasta, w cichej, zielonej okolicy. Osiedle znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wawer, przy ul. Zasadowej, w otoczeniu nie gęstej jednorodzinnej zabudowy.

W okolicy dostępne są wszystkie niezbędne punkty, jak sklep spożywczy całodobowy Groszek – 200 m, supermarket Biedronka – 1,1 km, liczne lokale gastronomiczne, stacja paliw – 1,7 km, przychodnia weterynaryjna – 1,8 km, kościół katolicki – 1,2 km, plac zabaw – 1,1 km, kino – 950 m.

OSIEDLE LEŚNA, Lokalizacja: Otwock

Doskonały punkt lokalizacyjny - zalesione centrum Otwocka, 10 min pieszo od PKP Otwock idealnie położenie dla tych którzy chcą zamieszkać poza aglomeracją Warszawy. W pobliżu Szkoła Podstawowa nr 3, Urząd Miasta, Szpital, kościół oraz wszelka niezbędna infrastruktura handlowa.

I etap -zespół 20 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej w tym 10 z garażami wbudowanymi w bryłach budynków oraz 10 z miejscami postojowymi na działce.

II etap to 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

Cała inwestycja to 26 domów w zabudowie szeregowej w których znajduje się 26 lokali mieszkalnych.

BLIŹNIAKI KAROLA I DAWIDA, Lokalizacja: Falenty Nowe

Osiedle Bliźniaków Karola i Dawida to miejsca, które będzie Twoją przystanią, miejscem bezpiecznym dla dzieci, ale dającym także możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. To nowoczesne osiedle składające się z szesnastu stylowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z własną działką dającą poczucie prywatności i intymności.

Domy na Osiedlu bliźniaków Karola i Dawida charakteryzują się maksymalną funkcjonalnością, mającą na celu zapewnienie wygody i komfortu przyszłym mieszkańcom osiedla.

Cała inwestycja składa się z 16 domów.

OSIEDLE OAZA LEŚNA, Lokalizacja: Otwock

W Otwocku przy ul. Ługi w otoczeniu lasu powstało przepiękne Osiedle Oaza Leśna. Powstało ono z myślą o ludziach ceniących sobie ciszę, spokój i łono natury. Inwestycję została podzielona na dwa etapy: 
I etap to 11 mieszkań o powierzchni od 45 m2 do 59 m2 z terminem ukończenia budowy czerwiec/lipiec 2017
II etap to 25 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 84 m2 z terminem ukończenia budowy I kwartał 2018
 
Wszystkie mieszkania na parterze będą miały swój kawałek ogródka. W budynkach zaprojektowano komórki lokatorskie.

OSIEDLE BIAŁYCH DOMKÓW, Lokalizacja: Wawer, Warszawa

Projekt zakładał realizację 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Na poziomie parterów zlokalizowano otwartą część dzienną, na kondygnacji +1 przewidziano dwie sypialnie oraz łazienkę i pralnię. Poddasze zaprojektowane zostało jako przestrzeń do wolnej aranżacji. Minimalistyczne i monochromatyczne bryły o asymetrycznej formie są próbą redefinicji estetyki niskobudżetowych polskich inwestycji deweloperskich. Niewielka powierzchnia (odpowiednik typowego 4 pokojowego mieszkania), brak garaży (parkowanie bezpośrednio przed domem) oraz brak ogrodzeń od frontu są próbą zmierzenia się z przyzwyczajeniami naszego społeczeństwa.

OSIEDLE OLIWIA, Lokalizacja: Wawer, Warszawa

Osiedle „OLIWIA” jest zlokalizowane w Warszawie gm. Wawer pomiędzy ulicami Zasadowa i Draceny. Kameralne zamknięte osiedle składa się z 7 domów, 3 budynków bliźniaczych i 4 budynków czterorodzinnych. Budynki zaprojektowane w nowoczesnej architekturze i stonowanej kolorystyce.

Domy wykonywane w sposób tradycyjny z wysokiej jakości materiałów budowlanych zapewnią każdemu klientowi poczucie trwałości zakupionej nieruchomości. Osiedle posiada drogę wewnętrzną szer. 5m wykonaną z kostki brukowej. Powierzchnia działek domów bliźniaczych to ok. 540m2.

OSIEDLE KLAUDIA, Lokalizacja: Otwock

Osiedle „KLAUDIA” jest zlokalizowane w Otwocku, w dzielnicy Świder, przy ul. Zacisznej 4A. Osiedle składa się z dwóch trzykondygnacyjnych budynków. W budynku A (jednoklatkowym) zaprojektowano 8 mieszkań o pow. od 52 do 81m2, natomiast w budynku B (dwuklatkowym) zaprojektowano 18 mieszkań o pow. od 52 do 62m2. Oba budynki połączone są garażem podziemnym. Forma budynków i szczegóły architektoniczne nawiązują do starych willi otwockich zwanych świdermajerami. Osiedle ogrodzone z placem zabaw dla najmłodszych.

Budynki oddane do użytkowania. Miła i spokojna okolica, w sąsiedztwie domy jedno i wielorodzinne oraz tereny zielone.

Marogobud - najlepsze inwestycje deweloperskie!

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych.

Image

© 2022, Marogobud - zaprojektował smart-owl.pl

Marogobud Marek Ogorzałek

Adres biura:
Binczarowa 182 33-332 Florynka
NIP:
738-112-32-68
Telefon: 501 267 344, 501 367 305

sprzedaz@marogobud.pl


 

Znajdź nas na - Facebook'u